İnsan Kaynakları


 Sürücüler İçin ;

İşe Alım Sürecinde Adaylarda Aradığımız Kriterler
25 – 45 yaş aralığında olmak Tercihen evli olmak En az lise mezunu olmak Servis aracı ruhsatı sahibi olmak Yüz kızartıcı bir suçtan ceza almış olmamak Tam teşekküllü bir hastaneden sağlık raporu almış olmak.


Sürücülerimizin Görev ve Nitelik Tanımları
Sürücülerimiz şirketimizin belirlediği kıyafetleri giymektedirler. Sürücülerimizin hepsi en az 5 yıllık personel ve öğrenci taşımacılığı tecrübesine sahiptirler. Personel ve Öğrencilerimize karşı daima güler yüzlü ve saygılı olan sürücülerimiz, sorumluluklarının bilincindedirler. Sürücülerimizin personel ve öğrencilerle birlikteyken ve araç içerisinde sigara içmeleri yasaktır. Sürücülerimiz trafikteki algılama, yetenek ve becerilerinin değerlendirildiği psikoteknik testleri ile bilgisayar ve dikkat ölçümü sınavlarından geçerler. Firmamız tarafından belirlenen kontrolörler ve proje sorumluları vasıtasıyla gizli bir denetime tabi tutulurlar. Yaptıkları hatalara göre de para cezası alırlar. Senede 2 defa uygulanan personel ve veli anketleriyle de, sürücülerimizin performans değerlendirmeleri yapılır. Sürücülerimizin hepsi firmamız tarafından belirli aralıklarla yinelenen, ilk yardım eğitimi ve zincir takma alıştırmaları yapmaktadırlar.

Servis Sürücüsünün Sorumlulukları
Hizmetin güvenli bir şekilde zamanında yapılmasından sorumludur. Taşıtı trafik kurallarına uygun bir şekilde kullanır. Yolcularla ilişkilerde ölçülü ve saygılı davranır. Herhangi bir olayla karşılaştığında tartışmaya girmeden olayı yetkili amirine bildirir. Servis hizmeti sırasında araca öğrenci ve/veya şirket personeli haricinde başka bir yolcu alamaz Ehliyet,psikoteknik,ticari taşıt kullanma belgesi ve src belgesine sahip olmalıdır. Şehir içi yol bilgisi bulunmalıdır.

Rehberlerimiz İçin ;

İş Tanımı
Her sabah günün ilk ışıklarıyla yola çıkmak, onları arkadaşlarına kavuşturacak bir yolculuğun başlangıcı oluyor çocuklarınız için. Bu küçük yolcukta onları en iyi şekilde ağırlamak da, aynı zamanda yol arkadaşları olan rehberlerimizin görevi oluyor.

İşe Alım Sürecinde Adaylarda Aradığımız Kriterler
22 – 35 yaş aralığında olmak Tercihen anne olmak En az lise mezunu olmak Yüz kızartıcı bir suçtan ceza almış olmamak Psikolojik bir sorun yaşıyor olmamak Tam teşekküllü bir hastaneden sağlık raporu almış olmak Tercihen çocuk psikolojisi alanında eğitim almış olmak.

Rehberlerimizin Görev ve Nitelik Tanımları
Rehberlerimiz üzerlerinde kurumsal logomuzun bulunduğu tek tip bir kıyafet giymektedirler Rehberlerimiz yetenek ve becerilerinin değerlendirildiği psikoteknik testleri ile bilgisayar ve dikkat ölçümü sınavlarından geçerler. Firmamız tarafından belirlenen kontrolörler ve operasyon asistanları vasıtasıyla gizli bir denetime tabi tutulurlar. Yaptıkları hatalara göre de para cezası alırlar. Öğrencilerimize karşı daima güler yüzle ve bir anne şefkatiyle yaklaşan rehberlerimize araç içinde bulunan telefonlar aracılığıyla ulaşıp, istediğiniz bilgiyi alabilirsiniz. Eğer çocuğunuz kemerini takmak istemezse rehberimiz onu zorlamayacaktır. Ancak bu durum hakkındaki bilgiyi proje sorumlusu vasıtasıyla okul idaresine ve size bildirir.

Servis Rehberinin Sorumlulukları

Okul içerisinde ve servis esnasında sigara kullanmaz. Seyir halindeyken öğrenciler ile sürekli ilgilenmeli, araca düzenli ve dikkatli bir biçimde inip binmelerini sağlar. Aracın güzergah planına göre önceden belirlenmiş olan duraklarda durmasını ve durak haricinde öğrenci indirilmemesini sağlar. Araç hareket etmeden önce araç içi yoklamalarını sağlıklı bir şekilde yapıp servis sürücüsüne bilgi verir.
  • İş Başvuru Formu

  • Öğrenim Durumunuz

    En son mezun olduğunuz okuldan başlayınız...
  • Referanlar

    En son çalıştığınız firma bilgilerini yazınız...
  • Should be Empty: